KİŞİSEL DEDEKTİFLİK HİZMETLERİ

>  Evlilik öncesi araştırma

Büyük hayaller kurduğunuz evlilik düşüncesini nasıl bir insanla hayat kuracağımızı belli bir zaman sonra düşünmeye başlarız. Gün gelir tanışıp hoşlandığımız bir insanla bu hayallerimizi yaşamak isteriz fakat hep korktuğumuz bir şey vardır, acaba doğru insanla mı beraberim? Sevdiğim insan daha önce nasıl bir hayata sahipti ve bana yalan söylüyor mu? Soru işaretleri ile yaşamanıza gerek yok sizin adınıza AS Dedektiflik tecrübeleri ile yanınızda.

>  Nafaka-boşanma takibi

Mahkeme aşamasında olan boşanma davaları ve bu suretten doğan anlaşmazlıklar yaşıyorsanız çocuğunuzun velayetini almak istiyor fakat uzlaşamıyorsanız çözüm çok uzakta değil As Güvenlik ve Koruma sizlerin mağduriyetinize çözüm bulma yolunda profesyonel çalışma sağlamaktadır.

>  Eş ve aldatma takibi

Eşler arasında yaşanan güvensizlik ve şüphe çekici davranışlar sizleri endişeye sevk edebilir, hatta sizi büyük kıskançlık krizlerine yöneltebilir. Bunun sonucu büyük psikolojik sorunlar yaşanmasına sebebiyet verir. Artık şüphe ve güvensizlikle yaşamanıza gerek yok. Aklınızdaki soru işaretlerine son verin As Dedektiflik sizlere profesyonel yardım almanız yolunda tüm bilgi ve tecrübeleri ile ışık tutacaktır.
Eş aldatma ve eş aldatma takibi,özellikle boşanma ve velayet davalarında delil teşkil edecek niteliktedir.Çok titizlikle yürütülen eş takibi ve kişisel dedektiflik neticesinde boşanma davalarının gerekçelerini oluşturan terk,zina, hasiyetsiz hayat sürme gibi sebepleri araştırarak ihtiyaç duyulan delilleri toplamaktayız.

>  Kayıp kişi arama ve takibi

Kayıp bir yakınınız, arkadaşınız, akrabanız v.b durumlarda, sizden edindiğimiz bilgileri ve ince detayları gözden geçirerek, dedektif arkadaşlarımızın titiz çalışması sonucu sizi sevdiklerinize kavuşturuyoruz. As Dedektiflik bireysel dedektiflik kapsamında size profosyonel ekibimizle "kayıp şahıs araştırması" konusunda destek oluyoruz

>  Aile içi birey araştırmaları

Günümüz Türkiye’sinde son zamanlarda yaşanan olaylar ürkütücü bir hal almış olup toplum olarak yaşadığımız olaylardan endişe ve kaygı duymakta bizleri haklı düşüncelere sevk etmektedir.Son yılarda artan fuhuş, uyuşturucu, kap kaç olayları, gasp olayları, hırsızlık olayları, tarikatlar mevcut. Anne ve babalar; saydığımız olaylar tamamıyla bizim çocuklarımıza gençlerimize adapte edilip beyni yıkanarak,masum ve tertemiz çocuklarımızı kirleterek menfaat sağlamaya çalışan çeteler tarafından kandırılmaktadırlar.İlkokullarımıza kadar giren uyuşturucu tacirleri, tarikatlar, kadın tacirleri, kap kaç çeteleri, hırsızlık çeteleri, pkk yandaşları, hızla yayılarak çocuklarımızı ve gençlerimizi içinden çıkılmaz bir batağa sürüklemektedirler. Çocuklarınız ile ilgili endişe ve kaygılarınız varsa vakit kaybetmeden tedbir almalısınız. Bu konuda profesyonel yardım için As Dedektiflik sizlerle.

>  Adres araştırmaları takibi ve teyidi

İş hayatımızda ve günlük yaşamımızda her an karşılaşabildiğimiz kayıp olayları,haciz işleri, eski dostlarınız, sizi dolandıranlar, boşanmak isteyip de bir türlü ulaşamadığınız eşiniz yıllardır izini kaybettiğiniz yakınlarınız. Her türlü adres tespitlerinde ve araştırmasında bilgi ve tecrübelerimizle yanınızdayız.